خانه تماس با ما پیگیری جستجو
شهردار کوهی‌خیل در نشست با خبرنگاران عنوان کرد
آسفالت ۲۰ هزارمترمربع از معابر خاکی شهر در سال جاری
1399/04/14 --- کد مطلب 110109
شهردار کوهی‌خیل از آسفالت تمام معابر خاکی دارای سکونت شهر در سال جاری خبر داد و گفت: در سال جاری حدود ۲۰ هزار مترمربع از معابر خاکی آسفالت خواهند شد.


                     شهردار کوهیخیل از آسفالت تمام معابر خاکی دارای سکونت شهر در سالجاری خبر داد و گفت: در سالجاری حدود ۲۰ هزار مترمربع از معابر خاکی آسفالت خواهند شد.

علی اصغر قاسمی در گفتگو با خبرنگاران، سه موفقیت شهرداری کوهیخیل در سال ۹۸ را، تحقق کامل بودجه، افزایش بودجه عمرانی به جاری و جذب حداکثری منابع دولتی عنوان کرد.
وی با اعلام اینکه موفقیت های شهرداری مرهون حرکت تیمی خوب از سوی اعضای شورای شهر، همکاران و شهروندان کوهی خیل بوده است ، افزود: تعریض محور شهید سلیمانی با مشارکت شهرداری های جویبار، کوهی خیل و راهداری در لاین غربی در حال انجام است .
شهردار کوهی خیل درست انجام شدن این پروژه را مهمتر از زمان افتتاح آن بیان کرد و گفت: پیگیری های شهرداری های دوشهر در تصویب اعتبارات این پروژه تحقق پیدا کرد ودر مجموع در فاز اول آن ۳ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان بودجه برای دوشهرداری برای اجرای تعریض محور جویبار به کوهی خیل( محور سردار شهید سلیمانی) در نظر گرفته شد.
وی در ادامه به زیر سازی خیابان امام رضا توسط شهرداری کوهی خیل اشاره کرد و افزود: آسفالت این پروژه توسط اداره راهداری انجام خواهد شد که به خاطر کمبود قیر وقفه ای در اجرای این طرح بوجود آمد اما با قول های داده شده تا پایان تابستان آسفالت این خیابان توسط راهداری انجام می شود.
قاسمی خاطر نشان کرد: زیر سازی خیابان ساحلی به طول ۳ کیلومتر توسط شهرداری انجام شده است و آسفالت آن نیز در آینده نزدیک به اتمام می رسد.
وی شعار امسال شهرداری کوهی خیل را آسفالت تمام معابری که دارای سکونت هستند عنوان کردو گفت: ۲۰ هزار متر مربع از معابر خاکی شهر آسفالت خواهند شد.
شهردار کوهی خیل اظهار داشت: دفع آبهای سطحی خیابان امام رضا از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری در سال جاری است و۲۲۰ میلیون تومان از محل اوراق حوادثی و ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبار داخلی برای اجرای این پروژه هزینه خواهد شد.
قاسمی افزود: دو قطعه زمین برای ایجاد فضای سبز جنب شهرک صنعتی در نظر گرفته شده و این مکان در ۱۵ اسفند کار درختکاری آن انجام خواهد شد